Bizimle Temasa Geçin

+90 533 961 1525

Rami Toptancılar Sitesi G Blok No:54 Eyüp, İstanbul

Sıkça Sorulan Sorular!

Sitemize üyelik ücretsizdir ve herkes üye olabilmektedir. Sağ üst köşede yer alan Hesabım altındaki “Kayıt Ol” linkinden üye kaydınızı yapabilirsiniz. Üye olurken girmiş olduğunuz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır ve 3. şahıs, kurum, kuruluşlar ile paylaşılmayacaktır. Üyelik formunda, yazacağınız e-posta adresini, siteye her girişinizde kullanacağınız için sabit bir posta adresi tercih etmenizi rica ediyoruz. Bu şekilde alışverişiniz ile ilgili olası problemlerde size ulaşmamız daha kolay olacaktır. İsim ve soyadı bilgileriniz hem sizinle iletişime geçmemizde hem de ürünleri size en kısa sürede teslim edebilmemizde önemli rol oynar. Lütfen isim ve soyadı alanını doldurunuz. GSM numaranızı özellikle siparişleriniz konusunda bir aksilik yaşanması halinde hızlı davranabilmemiz için yazınız. Siteye bir kere üye olduktan sonra, her ziyaretinizde, üst sağ köşedeki Hesabım altındaki “Giriş yap” butonuna tıklayarak, üye olurken kullandığınız e-posta adresiniz ve şifreniz ile siteye giriş yapabilirsiniz.

Siparişlerinizin durumunu takip edebilirsiniz. Üyelere özel kampanya ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. İndirim ve kampanyaları e-bülten ile ilk kez siz duyarsınız. Alışveriş listenizi hazırlayabilirsiniz.

Şifrenizi unutmanız durumunda, Hesabım linki altında üye “Giriş” sayfamızda bulunan formun altında “şifremi unuttum” linkine tıklayınız. Kayıtlı olduğunuz e-posta adresinizi girdikten sonra “Tamam” tuşuna basınız. Şifreniz, sisteme kayıt olurken kullandığınız e-posta adresinize gönderilecektir.

Tüm ürünlerimiz Bebekhediyem garantisi altındadır. Hatalı ürünleri, faturası ve ambalajı ile birlikte, tarafımıza göndermeniz durumunda, ürünler incelenecek ve size 3 gün içerisinde konuyla ilgili bilgi verilecektir. Ürünlerin garanti koşulları kapsamında hatalı bulunması durumunda, ürün bedeli kredi kartınıza iade edilecek veya talebiniz doğrultusunda başka bir ürün ile değiştirilecektir.

Hayır. Özel isteklerinizi 0533 961 1525 numaralı whatsapp üzerinden yazılı olarak bildirebilirsiniz.

0-3 Ay       56 cm

3-6 Ay       62 cm

6-9 Ay       68 cm

9-12 Ay     74 cm

12-18 Ay   80 cm

18-24 Ay   86 cm

2 Yaş        92 cm

3 Yaş        98 cm

SSL nedir?

bebekhediyem.com’da girdiğiniz tüm verilerin gizliliği ve bütünlüğü 128 bitlik SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır. SSL (Secure Socket Layer) network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür ve günümüzdeki tüm tarayıcı programlar (Netscape Navigator, Firefox, Internet Explorer vs.) tarafından desteklenmektedir. Tarayıcı programlar SSL bağlantısı gereken durumlarda otomatik olarak işlemlerini yaparlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

Gizlilik İlkeleriniz Nelerdir?

Bu gizlilik ilkeleri, Bebek Hediyem tarafından, bebekhediyem.com alışveriş sitesinin gizlilik konusundaki sorumlulukları hakkında bilgi vermek için hazırlanmıştır. Kişisel bilgileriniz (ad, soyad, cep telefonu, e-posta adresi, posta adresi, sipariş sepetiniz ve alışverişleriniz) kesinlikle üçüncü kişilere ve kuruluşlara satılmaz ve onlarla paylaşılmaz. Bu bilgiler, sadece size en iyi hizmeti vermek amacıyla kullanılmaktadır. Kişisel bilgilerinizin güvenliği için tüm önlemler alınmıştır. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sizin dışınızda bir kullanıcı ulaşamaz ve bu bilgileri sizin dışınızda bir kullanıcı değiştiremez. Site yönetimi, gerekli gördüğü durumlarda veya sizden bu doğrultuda bir talep gelmesi halinde bu bilgileri değiştirebilir. İstediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz ve üyelikten çıkmanız halinde bilgileriniz bebekhediyem tarafından kullanılmaz.

Hayır satışlarımız sadece online olarak bebekhediyem.com web sitemiz üzerinden yapılmaktadır.